Eğlence Sektöründe Yıldızlar Parlıyor

Türkiye’de eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk ve tek yarışması ATRAX STAR- bu yıl 9. kez organize ediliyor.

ATRAX STAR önemli bir ihtiyaca dönüşen eğlence ve rekreasyon alanlarına yönelik; farkındalık ve gündem oluşturmak, bu sayede sektörün gelişimine katkı sağlamak, sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon alanlarına yönelik çalışmalarınızın sektörde örnek teşkil etmesini istiyorsanız. Sizi ATRAX STAR – Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri” yarışmasına davet ediyoruz.

YENİLİK

Sektörün tek Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon yarışması yenilenen yüzü ile sektörün parlayan yıldızlarını seçmeye devam ediyor. Önceki yıllarda ATRAX Fuarı kapsamında tek başlık altında yapılan yarışma ve ödül töreni artık 2 başlık altında sıra ile yapılacaktır.

ATRAX STAR ÖDÜLLERİ  2023 YILINDAN İTİBAREN REKREASYON YILDIZLARI VE ATRAKSİYON YILDIZLARI OLMAK ÜZERE SIRA İLE YAPILACAKTIR

ATRAX STAR 2023 – REKREASYON YILDIZI YARIŞMASI VE ÖDÜLLERİ
KAMU-BELEDİYELER VE ÜNİVERSİTELERE YAPILMAKTADIR.

Bu yarışmanın başvuruları 15 Ağustos 2022 tarihi ile başlayacak ve ödüller 13 Ocak 2023 Cuma akşamı yapılacak muhteşem bir törenle sahiplerini bulacaktır.

ATRAX STAR  2024 ATRAKSİYON YILDIZI YARIŞMASI VE ÖDÜLLERİ
ÖZEL SEKTÖRE YÖNELİK YAPILMAKTADIR.

Bu yarışmanın başvuruları 15 Ağustos 2023 tarihi ile başlayacak ve ödüller 12 Ocak 2024 Cuma akşamı İstanbul’ da yapılacak muhteşem bir törenle sahiplerini bulacaktır.