Eğlence, Rekreasyon Ve Spor’un En’leri Ödüllendirildi

Eğlence ve Rekreasyon sektörünün parlayan yıldızlarını ön plana çıkaran, başarıları ödüllendiren SHINING STAR AWARDS ÖDÜLLERİ,  2 Aralık Cuma günü Crowne Plaza Florya’da gerçekleşen gala gecesinde sahiplerini buldu.

Eğlence, rekreasyon ve spor alanlarına yönelik farkındalık yaratmak ve sektörün daha nitelikli hizmetler sunmasına katkı sağlamak amacıyla Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen “Shining Star Awards Eğlence-Rekreasyon Ödülleri ve ATRAX Gala Gecesi” 2 Aralık Cuma günü içerisinde Crowne Plaza Florya, İstanbul Akvaryum ve Aqua Florya AVM’nin yer aldığı İstanbul Akvaryum Kompleksinin Gala Gecesi ve Ödül Töreni sponsorluğunda Crowne Plaza Florya’da düzenlendi. Türkiye’nin her yerinden fuarın yıldızları dahil 19 kategoride 137 adayın başvurduğu yarışmada 25 ödül sahiplerini buldu. Ödül sahipleri, eğlence dünyasının profesyonel isimlerinden, akademisyenlerden ve dernek başkanlarından oluşan 12  jüri tarafından objektif bir şekilde belirlendi.

 

Bu yıl ATRAX Gala Gecesi ve Shining Star Awards Ödül törenine Belediye Başkanları damga vurdu.

Gala gecesine katılan önemli isimler arasında Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, İnebolu Belediyesi Başkanı Engin Uzuner, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de yer aldı. Başarılı projeler ödüllerine kavuşurken keman resitali ve Anadolu Ateşi Dans Grubu’nun büyüleyici performansı gala gecesine katılan misafirlere keyifli anlar yaşattı.

Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan;  “ATRAX olarak sektörü uluslararası düzeyde kucaklıyor, sektörün gelişimini yakından takip ediyor ve paydaşlarımıza yeni fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte de her yıl gelişme ve yeniliklerle karşınıza çıkmayı hedefliyoruz. Bu yıl dördüncüsünü organize ettiğimiz eğlence sektörünün parlayan yıldızlarını ön plana çıkaran, başarıları ödüllendiren SHINING STAR AWARDS ÖDÜLLERİ sahiplerini buluyor. Öncelikle gururla belirtmek istiyorum ki, bu yıl yarışmamıza çok değerli kurum ve kuruluşlar katıldı. Değerlendirme puanları birbirine çok yakındı. Bu durum jüri üyelerimizi çok zorlasa da sonuçta gurur verici bir tablo ortaya çıktı”şeklinde konuştu.