Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

Türkiye’nin ilk ve tek eğlence, aktivite, park, rekreasyon endüstrisi fuarını sekizinci yılında da beklentilerin üzerinde bir başarı ile tamamladık. ATRAX, uluslararası firma katılımları, profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve önemli iş anlaşmaları ile sekizinci yılında da sektöründe bölgenin önemli bir fuarı olduğunu ispatladı.

Tureks Ekibi olarak, katılımcı ve ziyaretçi sayımızla aynı zamanda kalitemizle ATRAX’ı dünya çapında bilinen ve ilgi gören bir organizasyon konumuna getirmiş olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

ATRAX; eğlence, aktivite, park ve rekreasyon endüstrisinde büyük projelerin planlandığı Türkiye ve komşu ülkelerin bu sektörde düzenlenen tek ihtisas fuarı olarak ilgili sektör temsilcilerinin uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânları bulacakları önemli bir ticaret platformu olmaya devam edecektir.

Sektördeki yenilik ve gelişmelerin takip edilmesinin yanında, ülkemiz üreticilerine ihracat potansiyellerini arttırma fırsatı yaratacak olan ATRAX Fuarı, yurtdışındaki firmalarında Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar pazarına girebilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Alanında etkin bir ihtisas fuarı olan ATRAX dünyanın her yerinden çok sayıda profesyonel katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da buluşturmaya hazırlanıyor.

Deneyimli ekibimizle kapsamlı ve titiz bir çalışma yürüterek ATRAX 2022’da sizlerle buluşmak için heyecanlı bir hazırlık sürecindeyiz.

3 – 5 Şubat 2022 ATRAX 2022’de buluşmak üzere!
Tureks Ekibi